Historie pisane dłutem

www FB YT

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie 2017_

MTM- Ostróda

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych w Europie i czołowy event w branży w Polsce. To również jedyna profesjonalna impreza B2B w drugiej połowie roku. Zainteresowani wiedzą, że na wrześniowym spotkaniu w Ostródzie trzeba być obowiązkowo. Od blisko 25 lat w Ostródzie właśnie, spotykają się wszyscy pasjonaci meblarstwa, miłośnicy kunsztu, entuzjaści nowoczesnych rozwiązań, ale i klasycznego podejścia do mebli, architekci, designerzy, przedstawiciele działów projektowych; od 4 lat również producenci i dostawcy maszyn i urządzeń do produkcji mebli, komponentów meblarskich czy specjalistycznego oprogramowania.

Za sprawą najlepszych rzemieślników z Pracowni Mebli MebS, twórców „mebli gdańskich“ po raz pierwszy w historii Targów odbędą się warsztaty snycerskie. Na naszych oczach powstanie całkiem nowy motyw, inspirowany być może pięknem mazurskiej okolicy czy industrialnym charakterem Expo Mazury. Mistrzowie spróbują zarazić zwiedzających swoją pasją, wiedzą i emocjami związanymi
z wykonywaniem zawodu snycerza, ale i podzielą się historią mebli gdańskich.
Podczas Targów do wygrania będzie specjalna nagroda, przygotowana przez Pracownię. Szczegóły organizatorzy podadzą wkrótce.

Więcej o Targach na stronie: www.MTMostroda.pl / facebook.com/MTMOstroda

Tagi: