Historie pisane dłutem

www FB YT

NEPTUN zaopatruje Pracownię Mebli MebS!_

Neptun Sierakowice akcesoria meblowe i stolarki budowlanej

W naszej branży zaufanie jest najcenniejszym skarbem. Jeśli możemy polegać na sprawdzonych partnerach, mamy wszystko, czego potrzeba nam do dalszych sukcesów. Takiej współpracy nie traktujemy zresztą jako czysto biznesowej – ponieważ w ogóle w przypadku tak artystycznej dziedziny, jak snycerstwo, trudno byłoby nam mówić o „biznesie”. To zupełnie inna atmosfera działalności, bliższa działaniu zgranych zespołów, w których każdy ma swoje miejsce – takich jak orkiestra w filharmonii, koncertujący wspólnie chór czy też grupa tancerzy. W takiej sytuacji osiągnięcie celu zależy od pracy wszystkich osób w teamie, ale także od solidnego wsparcia technicznego z zewnątrz.

W Pracowni Mebli MebS jest dokładnie tak samo: możemy być spokojni o jakość wyrobów, które trafiają do Klientów, także dzięki temu, że pozyskujemy wszystkie materiały i akcesoria od zaufanych partnerów. Właśnie teraz dołączyła do ich grona kolejna firma: NEPTUN. Lokalny sklep z chemią stolarską i akcesoriami meblowymi będzie zaopatrywał nas przede wszystkim w wysokiej jakości okucia i uchwyty. Nawet jego nazwa wpisuje się w naszą działalność, wszak Neptun to rzymski odpowiednik greckiego Posejdona, który często pojawia się w naszych dziełach.

W meblach gdańskich liczą się detale. Jesteśmy niezwykle drobiazgowi i wręcz do upadłego poszukujemy elementów zgodnych z naszą wizją artystyczną, jeśli dany projekt tego wymaga. Nie liczy się czas i koszty – jakość to nasz konik i jesteśmy w stanie zrobić wszystko, by komody, kredensy czy szafy wyglądały i funkcjonowały dokładnie tak, jak to sobie zaplanowaliśmy.

Uchwyty szuflad oraz szafek są w naszych projektach kropką nad „i”. Muszą idealnie wkomponowywać się w cały mebel; dopełniać go, nie odwracając uwagi od zdobień. Natomiast zawiasy decydują o tym, jak długo komoda, kredens czy szafa będą służyły swoim posiadaczom, utrzymując idealny stan. Zawiasy powinny wymagać jedynie okazjonalnego naoliwienia. Nie mogą wypaczać się czy też rdzewieć. Kiedy realizujemy zamówienia naszych Klientów składamy im obietnicę, że meble będą spełniały ich oczekiwania – i to pod każdym względem. Jeśli więc posiadacze wyrobów z Pracowni Mebli MebS mają poczucie, że nasze dzieła „wtopiły” się w ich domy i mieszkania, a przy tym zapewniają oczekiwany komfort użytkowania – wiemy, że spełniliśmy swoje zadanie. A w każdej takiej misji wspierają nas zawsze nasi partnerzy: tartak, dostawcy narzędzi, chemii, farb czy też właśnie akcesoriów meblarskich.

Tagi: